Maksomer
Kalite Politikası

Yaptığımız işlerde “Kalite” yi sürekli olarak ön planda tutarak, inşaat sektöründeki saygın yerimizi korumak.

Şirketimizin bugünkü “Kalite” seviyesini daha üzt düzeye çıkarmak için, çalışan personelimizin bu konuda yaptığı çalışmaları teşvik etmek ve desteklemek.

Personel temini konusunda son derece seçici davranmak ve yeterli eğitim almış deneyimli personel çalıştırmak ve sadece kaliteli inşaat malzemesi sağlayan firmalarla çalışmak.

Üstlenilen yapım işlerini “KALİTE” stndartlarından asla ödün vermeksizin yapmak. İnşaat teknolojisi ile ilgili gelişmeleri takip etmek, benimsemek ve inşaat yöntemlerinde bu gelişmelere göre değişiklikler yapmak.

Türkiye ' de ve diğer ülkelerde üretilen yeni inşaat malzemelerinin niteliklerini tanımak, bunlardan uygun olanlarının kullanımını, tasarım ve uygulama aşamasında işverenlere önermek.

Tasarımdan inşaat-montaja ve işletmeye kadar olan süreç içindeki çalışmalarımızı eksiksiz yapmak, tamamlanan işleri, işverenlere çalışır durumda ve gereken güvenceleri de sağlayarak teslim etmek.

   
Hakkımızda (Tümü)
MAKSOMER İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Güniz Sokak No: 24 Kavaklıdere / Ankara T: +90 (312) 426 73 53 (Pbx) F: +90 (312) 426 70 30, info@maksomer.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2011
Web Tasarım in/ajans